Nieuw terras

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /customers/0/5/b/tceversel.be/httpd.www/includes/menu.inc).

Beste Leden van T.C Eversel,

Het nieuwe tennisseizoen staat weer voor de deur.
Voor sommigen onder ons zijn de voorbereidingen al bezig. En inderdaad er wordt niet stilgezeten in onze Club.Nadat vorig tennisseizoen het hele interieur een opknapbeurt kreeg, wordt op dit moment de buitenkant onder handen genomen. Ons nieuwe terras zal zeker uitnodigen tot gezelligheid op onze vele evenementen.Ja, je leest het goed, we hebben(bijna) een nieuw terras! Er wordt nog even hard aan gewerkt. De noeste werkers werden alvast verwend met een lekkere kom soep.
Bekijk zeker HIER de sfeerbeelden. Alvast een dikke merci aan alle harde werkers, in naam van al onze leden.
Kom zeker vlug eens langs om het nieuwe terras te bewonderen en een drankje te nuttigen.

Mvg,
Het bestuur